Festivalteam

 

Dirk Evers

Zakelijke leiding dirk@circusstad.nl +31(0)6 19228621

Leanne Staugaard

Assistent zakelijk leiding leanne@circusstad.nl

Menno van Dyke

Artistieke leiding menno@circusstad.nl +31(0)6 11187325

Anne Schaap

Artistieke leiding fringeprogramma anne@circusstad.nl

Gilles de Sitter

Hoofd marketing & communicatie gilles@circusstad.nl +31(0)6 11006520

Dijlan van Vlimmeren

Coördinator pers & marketing pers@circusstad.nl +31(0)6 46129846

Sanne de Vos

Coördinator kaartverkoop kassa@circusstad.nl

Michelle Urbiztondo

Social Media michelle@circusstad.nl

Tess Wiggers

Hoofd productie tess@circusstad.nl + 31(0) 6 46 136 882

Leoni Minderhoud

Productie leoni@circusstad.nl +31 (0) 6 20 13 68 22

Jördis Cordua

Circunstruction - talentontwikkeling joerdis@circusstad.nl +31 (0) 6 440 72 345