Vragen, opmerkingen of andere dingen die je kwijt wilt? Mail naar: info[at]circusstad.nl. Bij vragen over kaartverkoop mail met als onderwerp ‘kassa vraag’ naar kassa[at]circusstad.nl.

Adres

Stichting Rotterdam Circusstad
Eendrachtsweg 42
3012 LD Rotterdam

Festivalterrein van 1 t/m 5 mei 2019
Schouwburgplein
3012 CL  Rotterdam

 

Maaike van Langen

Artistieke leiding maaike@circusstad.nl +31(0)6-41508864

Dirk Evers

Zakelijke leiding dirk@circusstad.nl +31(0)6-19228621

Sanne de Vos

Coördinator kaartverkoop kassa@circusstad.nl

Gilles de Sitter

Hoofd marketing & communicatie marketing@circusstad.nl +31(0)6-11006520

Dijlan van Vlimmeren

Coördinator pers pers@circusstad.nl +31(0)6-46129846

Anne Schaap

Artistieke leiding fringeprogramma anne@circusstad.nl

Femke Monteny

Projectleiding participatie femke@circusstad.nl

Randi de Vries

Algemene productie randi@circusstad.nl

Michelle Urbiztondo

Medewerker marketing michelle@circusstad.nl

Safiya Lall Mohamed

Stagiair project-assistent safiya@circusstad.nl

Circusstad op instagram