De magie begint met de Stadsparade

In aanloop naar het Circusstad Festival organiseren we van 21 maart tot en met 29 april brand Stadsparade! Tijdens deze feestelijke tour brengen professionele artiesten prachtige en spectaculaire voorstellingen naar verschillende locaties door heel Rotterdam – van scholen tot verzorgingstehuizen.

Dit jaar trappen we af met indrukwekkende acts: Duo LéOlé betovert het publiek met hun Cyr wheel-optredens, terwijl Daniel Simu, bekend van America’s Got Talent, bewoners van verzorgingstehuizen verrast met zijn innovatieve acrobot-act.

Met de Stadsparade brengen we de magie van het circus naar alle hoeken van de stad – een feestelijke opwarmer voor het Circusstad Festival van 30 april tot en met 4 mei, waar talent, creativiteit en verwondering samenkomen in het hart van Rotterdam.

More news

_Banner Website CS (1)
Read more
_Banner Website CS (1)
Read more
Overzicht_JonaHarnischmacher_DSC1653May 02 2025 (Large)
Read more

Tickets

Skip to content